تبلیغات
زندگی زیباست اما... - وبگاه جوان انقلابی و دیگر خادمین سایبری امام رضا علیه السلام برگزار می کند....
 
زندگی زیباست اما...
فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ...
درباره وبلاگ


بنگر حیرت عقل را و جرأت عشق را ،

بگذار عاقلان ما را به ماندن بخوانند

راحلان طریق می دانند که ماندن نیز در رفتن است.

«شهید آوینی»

مدیر وبلاگ : سفــــــــیــــــر
نظرسنجی
برای سلامتی و تعجیل در ظهورامام زمان(عج)وبگاه جوان انقلابی و دیگر خادمین سایبری امام رضا علیه السلام برگزار می کند............


شمـا هم می توانیـد خـادم سایبـری امـام هشتـم باشیـد | فراخـوان ملـی خاطـره نویسی ماجــرای من و امــام رضــا علیـه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم

اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضا الْمُرْتَضَى الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلى مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّرى، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةً مُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ما صَلَّیْتَ عَلى اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ

پرودگارا، ‌بر علی بن موسی الرضای برگزیده درود و رحمت فرست . آن پیشوای پارسا و منزه و حجت تو بر هر که روی زمین و زیر خاک است. بر آن صدیق شهید درود و رحمت فراوان فرست، ‌درودی کامل و بالنده و از پی هم و پیاپی و پی در پی، ‌همچون برترین و درود و رحمتی که بر هریک از اولیائت فرستادی.

 

چه کسی اســت از شیعیـان و محبیــن  خــاندان پیامبر رحمــت صلــوات الله علیـه و آلــه  که برلــب دعا و در دل شــوق زیــارت و آرزوی حضـور در حـرم هریـک از فرزنــدان پیامــبر رحــمت را بر دل نداشته باشد؟! چه کسی اسـت که هر روز و شب خود را در حــرم  فرزنــدان فاطمـه سلام الله علیها نبینیــد و خـویشتــن را بر سر سفره ی فرزند پیامبرش میهمــان نگـــرداند…؟!

بی شک همـه ما عاشــقانه این آرزوهای زیبا را هر صبح و شام از خــدای کـریم و مهــربان خـویش طلــب میکنیــم و خود را لحظه به لحظه در آن حرم های نورانی تصــور میکنــیم ؛ شاید در این آرزو ها اینکــه خود را روزی در کسـوت خــادمی و خــدمت گـــذاری آسـتان ایــن حرم هــای شـریف بینیــم و مهـر نوکــری از درگاه آسـتان دوسـت بر پیشــانی مان زده شــود آرزویی بـس بــزرگ باشــد ولی عشق آن در قلــب همه ما هسـت و حرارتش جانمان را سوزادنده است ؛ بارها و بارهــا از فــرزندان رسول خــدا صـلوات الله علیهــم اجمعیــن نقــل شـده اســت هرکـجا که ذکــر ما اهـل بیــت باشـد آنجــا حرم ما محسوب میشود…

حال که مجال خدمت گذاری حضــوری در این حـرم هــای متبرک و منـور نیـست بر آن شــدیم تا با کمـک دوســتان مومـن و انــقلابی و محب اهل بیــت علیهــم السـلام ، فضـای مجــازی را بـیش از پیــش به عطــر وجــودی این خانــدان مبـارک و نــورانی مــزین گردانیـــم و فضای سایبری را با لطف و عنــایت خودشــان حــرم این حجـج الهی قرار دهیــم و خود خادم و خدمتگزار این حرم های بهشتی و زائران آسمانی آن قـــرار دهیم….

اما این روزهــا مشهـد و قلـب تپنــده آن یعنی مضـجع شـریف سـلطان رئــوف حضـرت علی ابن موسی الرضـا ســلام الله علــیه امــروز قلـب تپنــده ایران اســلامی و دل هر انســان مـومن ، مـوحد و عــدالت طلب از هر دین و مسـلک و مــرامی می باشد ؛ در این بیــن شیعیــان و بخصـوص ایراینــیان ارادات و محبــت ویژه ای به این فــرزند عزیــز امـیرالمومنیــن و فاطمـه زهـرا سلام الله علیها دارند و همشه خود را مدیــون الطاف کــریمانه عالم آل محمد (ص) می دانند…

یک یک ما در هنــگام سفــر به حریم قــدس رضـوی ، روزی نیست که غبطه به حال خادمان مهربان حرم امام هشتــم نخــورده و خــود را درجای آنان نبینــیم ؛ اما این بار میخواهــیم که خــود نیز ماننــد آنان لبـاس نوکــری و خــادمی امـام رئوفمــان را برتن کنیــم….

اینک و در آستانه ولادت پر سرور و بهجت حضرت علی ابن موسی الرضا سلام الله علیه وبـگاه جـوان انقــلابی پس از برگــزاری فـراخوان بــزرگ ماجـرای چادری شـدنم ، ماجـرای چادری نشدنم (که همچنـان هم در حال برگــزاری است و تاکنون بسیاری از بانوان پوشش شان به سمت حجاب اسلامی تغییــر پیدا کــرده اسـت) و همچنین فراخوان عکاسی روز قــدس از دریچـه دوربیـن جــوان انقــلابی ، این بار هم بنــا دارد با کمــک همـه صاحبـان وب ســایت ها ، وبــلاگ ها و افراد حقیقـی  ارادتمنــد و عاشق حضــرت امام رضــا سـلام الله علیه مــوج وبلاگی ” مــن و امام رضــا علیه الســلام” را به مناسبت ولادت حضــرتش و خواهر بزرگوارشــان حضـرت فاطمــه معصــومه سـلام الله علیهــما برگــزار کند.

از همه برادارن و خواهــران مومــن و عاشـق اهل بیــت علی الخصوص حضــرت امام رضـا علیه الســلام دعوت می کنــیم تا آنان نیز با عشــق و اخلاص خود را خــادم سایبری حرم مقدس رضوی بدانـــند و ما را در این طرح عظیــم یاری کنــند.

javanenghelabi - emem reza

این فراخــوان برای عمـوم بـرادران و خــواهران در تمامی سنیــن در دو محــور برگزار میشــود :

 •  خاطرات من و امام رضا : در این طرح از کلیــه برادران و خواهــران عزیـز محـب حضــرت رضـا (ع) می تواننــد خاطراتی که دربـاره ارتبــاط روحی و قلبی خـود و حضــرت بوده اسـت را بصورت نوشتــاری زیبا به رشـته تحــریر در آورند ؛ این خاطـرات شـامل ماجــرای طلبیـده شـدن برای زیــارت ، اتفاقــات در سفـر یا در خـود شهـر مقــدس مشهــد و یاحـرم مطهر ، و یا پس از آن می تواند باشــد. در این طرح شما می توانید حاجاتی که از این امام رئــوف طلب کرده اید و اقـا با لطـف خدا بــرای شما عطا فرموده اند و یـاحتی حاجاتی که خواسته اید و آقا بنا بر حکمتی نداده اند  بعدا متوجه شدید که اگر حاجت شما روا میگــشت با مشگلات زیــادی روبرو میشدید را بیــان کنید. هدف اصلی این بخش بیــان خاطــرات و نکاتی از عنایات حضـرت رضا (ع) به ما ، اطرافیــان ما و حتی اموات ما اسـت که بیانگر لطف و عنایات ویژه آن حضرت بر نمامی موجــودات عالم هستی است. شاید که قــدران این عنایات گشتـیم…
 • در کوی رضــا (ع) : در این قسمت از کلیـه عزیــزان طلبـه ، دانشجو و پژوهشگــر دعــوت می شــود تا روایــات ، احـادیث ، کــرامات ، مناظــره های علمی و دینـی و داستان های زیبا از زندگی عالم آل محمــد سلام الله علیه را با ادبـیات شیــرین ، کوتــاه و تاثیـــرگذار برای افـزایش بیـش از پیـش معــرفتمان به آن حضـرت ارسال کنند.
 • بخش ویــژه : این قسمت مربوط به افــرادی است که پیرو ادیان دیگــر الهی یا فرق دیگــر اسلامی می باشد ؛ از این عزیزان تقاضــا داریم احساســات و ارادت هــای خـویش را برای ما ارسال کنند.

 • توجـــه :
 1. به یاری خــدا اولین خـاطره در روز ولادت حضـرت فاطمـه معصـومه سلام الله علیهــا منتشر خـواهد شــد و پس از آن در روزهای زوج ساعت ۸صبح خاطرات و نکات جدید بارگــذاری میــگردد.
 2. انشاالله و به یاری امـام عصــر عجــل اللله تعـالی فرجه الشریف قــرار است تعدادی از بهتــرین این خاطرات بصورت کتــاب منتشر گردد.
 3.  شما عزیزان می توایند هر تعــداد خــاطره و مطلبی که داریـد بدون محـــدودیت اسال کنید ؛ مطمئنا هریک از ما بیـش از یـک خاطــره و مطلــب خوب در ذهنمــان از کرامات و عنــایات این حـضـرت داریم.

 • روش ارسـال مطالب :

شما می توانید مطالبتان را به ۳صــورت ارسال کنید :

۱ – از طریق وبـگاه جوان انقــلابی ، قسمت ارسال مطلب (که در بالای هِدر سایت قرار دارد)

۲ -  از طریق پست الکتــرونیکی (ایمیل) :

info@javanenghelabi.ir

3 – از طــریق کامنت گذاشـتن در ذیــل یکی از مطالــب سـایت جــوان انقــلابی

توجه : جــوان انقـلابی روش سوم را برای سهولت بیشتــر پیشنهــاد میکند.

 • توجــه !

لطفا در هنگام ارسال مطلب به نکات زیر توجه فرمایید :

در هنگام ارسال مطلــب حتمـا نام سـایت یا  ایمیــل خود و یا شمــاره تلفـن همــراه خود را بــرای اطلاع رسـانی از زمــان انتشـار خاطره خود درج فرمایید ؛ بی شک این اطلاعات منتشر نخواهد شد.

همچنیــن در متن ارسـالی خویش مــطالب خـواسته شـده زیــر را نیز درج کنیـد :

 • نام : الـزامی
 • نام خانوادگی : اختیــاری
 • نام شهرستان : اجبـاری
 • سن : اختیــاری
 • آدرس وب : اختیــاری (اگر مایل هستیــد که آدرس وبــلاگتان در ذیل خـاطره تان درج شــود اعلام کنیــد)

در پایان از همه محبین و شیعیان و ارادتمنــدان به آن حضـرت تقـاضا داریم برای شادی قلب نازنیــن حضـرت مهــدی عجـل الله تعــالی فـرجه الشـریف و برای عرض اردات و تشکــر کـوچک از همـه عنایــات حضـرت رضــا علیـه السـلام ما را با ارسال خاطرات و مطالب خود در این پروژه عظـیم یاری کننـد , در این راه دست تمــام وبـلاگ نویسـان ، وب نویسـان و انسان های صاحب قلــم و اندیشـه را برای همــکاری به گرمی می فشـاریم و از همگان تقاضای همکاری در این جبهــه فــرهنگی عظیم داریم.

 امید است همــگی ما مورد لطـف ، رحمت و عنایات حضــرت حـق قــرار گیـریم و در زیر سایه پر مهــر امـام الرئــوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیــه السـلام  در پناه اهل البیــت علیهم السلام متنعــم گــردیم.

                                                                                                                ان شــاء الله

وبــگاه جـــوان انقـــــلابی

W E B : javanenghelabi.ir

E – mail : info@javanenghelabi.ir

S M S : 3000 28 28 38


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 07:59 ب.ظ
Hello, I do think your website may be having internet browser
compatibility problems. When I take a look at your
site in Safari, it looks fine however when opening in Internet
Explorer, it has some overlapping issues.
I merely wanted to provide you with a quick heads up!

Other than that, great blog!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 01:22 ب.ظ
Hello! I've been reading your web site for some time now and
finally got the courage to go ahead and give you a shout
out from Lubbock Texas! Just wanted to say keep up the good
work!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 01:18 ب.ظ
Hello! I've been reading your web site for some time now and
finally got the courage to go ahead and give you a shout
out from Lubbock Texas! Just wanted to say keep up the good
work!
یکشنبه 8 مرداد 1396 10:46 ب.ظ
Everyone loves what you guys tend to be up too. Such clever work and reporting!

Keep up the very good works guys I've incorporated you guys to my own blogroll.
شنبه 7 مرداد 1396 02:06 ق.ظ
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote
the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message
home a little bit, but instead of that, this is fantastic blog.
A great read. I will certainly be back.
جمعه 6 مرداد 1396 04:33 ب.ظ
Can I simply just say what a relief to uncover
someone who actually understands what they are discussing over the internet.

You actually know how to bring an issue to light and make it important.

A lot more people must check this out and understand this side of the
story. I can't believe you're not more popular since you
definitely have the gift.
شنبه 31 تیر 1396 05:29 ق.ظ
Woah! I'm really digging the template/theme of this website.

It's simple, yet effective. A lot of times it's
very hard to get that "perfect balance" between superb usability and appearance.

I must say you have done a amazing job with this.
In addition, the blog loads extremely fast for me on Chrome.

Exceptional Blog!
پنجشنبه 29 تیر 1396 09:10 ق.ظ
Hi there, this weekend is pleasant for me, because
this occasion i am reading this fantastic educational post here at my house.
پنجشنبه 29 تیر 1396 08:51 ق.ظ
I like the helpful info you provide to your articles.
I will bookmark your weblog and test once more right here regularly.
I am somewhat certain I'll learn lots of new stuff right
right here! Good luck for the following!
پنجشنبه 29 تیر 1396 05:40 ق.ظ
Hi, i read your blog occasionally and i own a similar one and i
was just curious if you get a lot of spam remarks?
If so how do you stop it, any plugin or anything you can suggest?
I get so much lately it's driving me mad so any help is very much appreciated.
پنجشنبه 29 تیر 1396 05:05 ق.ظ
That is really attention-grabbing, You are a very professional blogger.
I've joined your rss feed and look forward to searching for extra of your excellent post.
Also, I have shared your website in my social networks
پنجشنبه 29 تیر 1396 12:18 ق.ظ
Hey, I think your site might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, wonderful blog!
چهارشنبه 28 تیر 1396 11:37 ب.ظ
Admiring the persistence you put into your site and detailed information you present.
It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same old rehashed information. Fantastic read!
I've saved your site and I'm including your RSS feeds to my Google account.
چهارشنبه 28 تیر 1396 07:17 ق.ظ
I read this post completely concerning the difference
of latest and previous technologies, it's remarkable article.
سه شنبه 27 تیر 1396 02:01 ق.ظ
Hi, I read your new stuff daily. Your writing style is awesome,
keep doing what you're doing!
شنبه 24 تیر 1396 12:43 ق.ظ
Keep on writing, great job!
سه شنبه 13 تیر 1396 03:23 ق.ظ
Why users still make use of to read news papers when in this technological globe everything is accessible on net?
دوشنبه 5 تیر 1396 03:26 ق.ظ
Hey there, You've performed a great job. I will definitely digg it
and individually suggest to my friends. I'm sure they will be benefited from this
website.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 05:51 ب.ظ
Hi there are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and
set up my own. Do you require any html coding knowledge to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 01:38 ب.ظ
Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your website is fantastic, as well as
the content!
چهارشنبه 30 فروردین 1396 07:16 ب.ظ
Hi, I log on to your blog on a regular basis.

Your writing style is awesome, keep it up!
دوشنبه 28 فروردین 1396 11:15 ق.ظ
My brother recommended I might like this web site.
He was once totally right. This post truly made my
day. You can not imagine simply how so much time I had spent
for this information! Thank you!
سه شنبه 15 فروردین 1396 10:41 ب.ظ
Hey there would you mind letting me know which hosting company you're working with?
I've loaded your blog in 3 completely different browsers
and I must say this blog loads a lot faster then most.
Can you recommend a good internet hosting provider at a reasonable price?
Many thanks, I appreciate it!
پنجشنبه 21 شهریور 1392 05:57 ب.ظ
سلام؛
بایه دردودل خودمونی باآقامون بروزم.خوشحال میشم تشریف بیارید.
التماس دعای فرجـــ.
علی علیه السلام یارتون.
دوشنبه 18 شهریور 1392 11:53 ب.ظ
سلام مجدد
طرح جالبیه.خداخیرتون بده.
مطمئناشنیدنشون خالی ازلطف نیست.
بازم ممنون
سفــــــــیــــــر سلام...
خواهش میکنم...
التماس دعا...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


دریافت کد موزیک